НОВИНИ

Ariya повинна стати кращим кросовером в історії Nissan з аеродинаміки

25.02.2021Завдяки десятилітньому досвіду впровадження інновацій при створенні електромобілів і кросоверів, Ariya повинна стати кращим кросовером Nissan з аеродинаміки з моменту заснування цього сегмента в 2007 році. Цільовий коефіцієнт аеродинамічного опору (Cd) становитиме всього 0,297 *.

Читати далі   >

НОВИЙ NISSAN QASHQAI ЗНІМАЄ МАСКУ

25.02.2021Після пpодажу понад 3 млн автомобілів в Євpопі Qashqai як і pаніше вважається еталоном у своєму сегменті сеpед покупців.

В основі технологічної модеpнізації Qashqai лежить нова платфоpма Alliance CMF-C Електpифікацію нового Qashqai забезпечує інноваційна система e-POWER.

Дизайн, pозpобка і виpобництво з уpахуванням євpопейських тенденцій для наслідування істоpичного успіху.

Читати далі   >

Абсолютно новий Nissan Qashqai: залишилось зовсім трохи

23.11.2020Завершуються останні приготування до випуску третього покоління міського кросовера Nissan Qashqai, який змінив обличчя європейського автомобільного ринку і породив безліч наслідувачів.

Читати далі   >

Вас запрошує Horizon: «захоплююча подорож у світ дизайну Nissan Ariya»

23.10.2020Nissan висловлює свою подяку творцям інноваційного електричного купе-кроссовера Nissan Ariya у вигляді електронного журналу Horizon («Горизонт»), який розкриває історію дизайну цього унікального автомобіля.

Читати далі   >

Uber співпрацюватиме з Renault і Nissan, щоб «електрифікувати» поїздки по Європі

16.10.2020Діючи в рамках Альянсу, Renault і Nissan підписали з Uber Меморандум про взаєморозуміння (MOU), націлений на «електрифікацію» поїздок по Європі для своїх покупців.

Читати далі   >

Nissan створює новий бізнес підрозділ AMIEO для прискорення трансформації бізнесу.

15.10.2020

Компанія Nissan оголосила про реорганізацію своїх глобальних бізнес підрозділів для прискорення реалізації глобального плану трансформації Nissan NEXT.

Читати далі   >

Nissan робить прорив у виробництві композитних деталей.

25.09.2020Завдяки розробці компанією Nissan нового виробничого процесу матеріал, який використовується у виробництві літаків, ракет і спорткарів, може знайти більш широке застосування для серійних автомобілів.

Читати далі   >

Новий електромобіль Nissan: стильний купе-кросовер, укомплектований новітніми технологіями

24.07.2020Компанія Nissan представляє всьому світу свій новий автомобіль Nissan Ariya, який відкриває нову главу в розвитку електромобілів бренду. Світова прем'єра електромобіля пройшла в форматі віртуальної події, трансляція якої велася з Nissan Pavilion в Йокогамі. В майбутньому це місце буде доступно для відвідувачів.

Читати далі   >

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ

13.07.2020СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ НА NISSAN QASHQAI

Читати далі   >