Nissan створює новий бізнес підрозділ AMIEO для прискорення трансформації бізнесу.

Компанія Nissan оголосила про реорганізацію своїх глобальних бізнес підрозділів для прискорення реалізації глобального плану трансформації Nissan NEXT.У глобальному масштабі сім географічних регіонів стануть чотирма: Японія і АСЕАН, Америка, Китай і новий регіон AMIEO, що складається з Африки, Близького Сходу, Індії, Європи та Океанії.

AMEIO охоплюватиме понад 140 ринків з населенням близько 3,8 мільярда чоловік, пропонуючи 45 моделей Nissan, починаючи від культового позашляховика Nissan Patrol до повністю електричного Nissan LEAF. Освіта нового регіону дозволить швидше приймати рішення і створити більш гнучку робочу модель для ряду ринків, де Nissan електрифікує свій модельний ряд.

Джанлука де Фіччі, який в даний час є головою Nissan Europe, буде головою нового регіону. Гійом Картьє, в даний час голова регіону AMI, стане президентом AMI і віце-головою нового регіону і буде відповідати за маркетинг і продажі.
Регіональна і управлінська група регіону AMIEO вступить в силу з 1 жовтня.

«Ця реорганізація і переорієнтація допоможуть нам стати більш конкурентоспроможними, підвищити якість і швидкість наших операцій, а також дозволить нам більш послідовно і швидше впроваджувати новітні технології в наші автомобілі для наших клієнтів», - сказав Де Фіччі.

«Збільшення масштабу нового регіону дозволить краще пристосувати бізнес до вирішення проблем, з якими ми стикаємося в автомобільній промисловості. Це дозволить поліпшити нашу роботу і підвищити ефективність по всьому світу для забезпечення успіху нашого бізнесу в майбутньому ».

З 1 жовтня управління виробництвом, дослідженнями і розробками, плануванням, адмініструванням і фінансами буде охоплювати Європу, Африку, Близький Схід, Індію та Океанію, а відділи продажів і маркетингу будуть як і раніше зосереджені на конкретних географічних регіонах для забезпечення збереження продуктів і послуг Nissan.

«За допомогою Nissan NEXT ми перетворюємо компанію в більш гнучку і орієнтовану на прибуток організацію. Як завжди, наші люди будуть рушійною силою нашого майбутнього успіху, і я з нетерпінням чекаю можливості зібрати разом таку різноманітну і талановиту групу співробітників», - додав Картьє.

«Розширення масштабів регіональної організації допоможе нам прискорити впровадження інновацій в наших автомобілях для наших клієнтів в новому регіоні і використовувати наші сильні сторони в різних сегментах для підвищення ефективності бізнесу».

До складу вищого керівництва регіону AMIEO також увійдуть:
- Кевін Фіцпатрік, старший віце-президент з виробництва і управління ланцюгами поставок
- Девід Мосс, старший віце-президент з досліджень і розробок
- Джордж Леондіс, старший віце-президент з адміністративних та фінансових питань
- Франсуа Байї, старший віце-президент, директор з планування
- Джорді Вілла, віце-президент підрозділу з маркетингу та продажу, Європа
- Джоні Пайва, віце-президент підрозділу з маркетингу та продажу, Африка, Близький Схід, Індія і Океанія

AMIEO - ФАКТИ І ЦИФРИ

Географічний охоплення: Африка, Близький Схід, Індія, Європа і Океанія, що охоплює понад 140 ринків
Населення: близько 3,8 мільярда чоловік
29 мільйонів автомобілів продано в регіоні в 2019 році, що становить понад 30% світових продажів автомобілів.
820 000 проданих Nissan, Datsun і Infiniti в 2019 році
Заводи на 3 континентах
Ключові моделі Nissan: Qashqai, Navara, Patrol і LEAF