Офіційний дилер Nissan на Закарпатті (03131)3-80-20

Nissan LEAF завершує найдовший і складний тест-драйв в автономному режимі в Великобританії

Проект з дослідження сучасних технологій автономного водіння, який реалізується в Великобританії за участю Nissan, успішно завершився 370-кілометровим автономним тест-драйвом по дорогах Англії.Grand Drive став результатом досліджень спеціально створеного консорціуму. Його метою було створення алгоритму автономного водіння наближеного до звичайній манері їзди людини. Проект HumanDrive був здійснений за участю уряду Великобританії, Центру «підключених» і автономних автомобілів (CCAV) і організації Innovate UK, а також дев'яти інших партнерів консорціуму. Загальний обсяг фінансування склав 13,5 млн фунтів стерлінгів.

За час проекту було успішно завершено два випробування: 370-кілометровий тест-драйв - Grand Drive - з використанням передової технології визначення місця розташування, а також дослідження на тестовому треку, де за допомогою високопродуктивних комп'ютерів вивчалися алгоритми автономного водіння, що імітують стиль їзди людини.

В якості тестових автомобілів використовувалися електромобілі Nissan LEAF, обладнані GPS-навігатором, радаром, лидара і камерами. За допомогою отриманих даних система автономного водіння керувала рухом автомобіля і самостійно долала перешкоди.