Офіційний дилер Nissan на Закарпатті (03131)3-80-20


Допомога на дорогах

Компанія Ніссан Мотор Україна представляє нову програму технічної допомоги на дорогах Nissan Assistance **, яка спрямована на підвищення рівня задоволеності клієнтів, шляхом надання додаткових послуг власникам автомобілів Nissan, які перебувають на гарантії.

За програмою Nissan Assistance власникам автомобілів Nissan пропонується надання швидкої технічної допомоги (зарядка акумулятора, установка запасного колеса ***) і, в разі необхідності, безкоштовна евакуація до найближчого дилерського центру Ніссан.

Програма технічної допомоги на дорогах буде поширюватися на всі нові автомобілі марки Ніссан протягом гарантійного періоду **** з моменту продажу офіційними дилерами Ніссан Мотор Україна на території України. Послуга евакуації і швидкої технічної допомоги для гарантійних автомобілів Nissan надається безкоштовно.

Надання технічної допомоги здійснюється на підставі термінового запиту, що надійшов від власника а / м Nissan, 24 години на добу, кожен день року, включаючи вихідні та святкові дні, на всій території України.

* Програма Nissan Assistance поширюється на всі офіційно продані автомобілі Nissan, які знаходяться на гарантії
** Послуга надається компаніями, що входять до групи Ніссан
*** Технічна служба тільки встановлює запасне колесо (шину). Придбання нової шини виключається з покриття
**** Стандартні гарантійні умови Ніссан: 3 роки або 100 000 км пробігу, в залежності від того, що настане раніше

**** Стандартные гарантийные условия Ниссан: 3 года или 100 000 км пробега, в зависимости от того, что наступит раньше