Завод Nissan в Сандерленді випустив півмільйона засобів індивідуального захисту для медиків500 000 медичних ЗІЗ зроблені на заводі Nissan в СандерлендіВипустивши півмільйона захисних фартухів для медиків, які працюють з інфікованими COVID-19, завод Nissan в Сандерленді передає управління проектом наступним учасникам.

57 волонтерів з числа співробітників заводу всього за три місяці виготовили захисні фартухи, які поставлялися більш ніж в 100 медичних установ і будинків престарілих по всьому північно-східному регіону.

Віце-президент з виробництва Алан Джонсон (Alan Johnson) заявив: «Я дуже пишаюся тим, як команда з заводу відгукнулася на заклик виробляти засоби індивідуального захисту для людей, які знаходяться на передовій боротьби з пандемією».

«Той факт, що за такий короткий період було виготовлено півмільйона захисних фартухів, демонструє майстерність, креативність і відповідальність колективу нашого заводу».

Завод Nissan почав виробництво захисних фартухів в квітні цього року у відповідь на заклик Королівського коледжу медичних сестер і Союзу промисловців Великобританії. Тим самим Nissan допомагав впоратися з безпрецедентним попитом на засоби індивідуального захисту.

Команді добровольців було потрібно всього вісім днів, щоб розробити процес і зробити на заводі необхідні приготування для виробництва пластикових захисних фартухів.

Паралельно з цим проектом завод Nissan працював над постачанням щитків для Національної служби охорони здоров'я Великобританії.

В рамках цієї роботи група волонтерів створила технологічну лінію по сортуванню деталей для тисяч індивідуальних козирків і їх упаковці в комплекти по 125 штук. Комплекти прямували безпосередньо Національній службі охорони здоров'я; всього було розподілено понад 370 000 штук.