Новий електромобіль Nissan: стильний купе-кросовер, укомплектований новітніми технологіямиКомпанія Nissan представляє всьому світу свій новий автомобіль Nissan Ariya, який відкриває нову главу в розвитку електромобілів бренду. Світова прем'єра електромобіля пройшла в форматі віртуальної події, трансляція якої велася з Nissan Pavilion в Йокогамі. В майбутньому це місце буде доступно для відвідувачів.Ariya - перший електричний купе-кросовер компанії Nissan - забезпечує швидкий розгін і одночасно комфортне пересування. Інтер'єр створює атмосферу готелю класу «люкс». Водій і пасажири можуть скористатися голосовим асистентом і всіма можливостями connectivity, які дозволяють впевнено почувати себе на дорозі. Прогнозований максимальний пробіг, заснований на циклі Всесвітньої гармонізованої методики випробувань легкових автомобілів (WLTP), яка застосовується при омологації, дорівнює 500 км. Тому Ariya стане надійним партнером як при поїздках на роботу і з роботи, так і на будь-яких інших маршрутах.

Модель Nissan Ariya базується на базі однойменного концепт-кара, який демонструвався на Токійському автосалоні 2019 року і вперше експонувався як IMx на автосалоні в Токіо в 2017 році. Це - перша серійна модель, що представляє свіжий погляд на нове покоління електромобілів Nissan, які будуть задавати нові стандарти в автомобілебудуванні, такі як електрифікація, оптимізація платформ і комплектацій, а також технології штучного інтелекту (AI).

«Ariya уособлює наше неухильне прагнення до досягнення мети, вираженої простими словами:«Підвищення якості життя наших клієнтів», - стверджує Ашвані Гупта (Ashwani Gupta), головний виконавчий директор Nissan. - Поєднання ультрасучасного дизайну, дивовижного силового агрегату і «чистого», насиченого сучасними технологіями інтер'єру, що нагадує лаунж, дозволяють моделі Ariya забезпечити комфорт не тільки водію, а й усім пасажирам».

Модель Ariya, побудована на новій, загальній для всіх брендів Альянсу платформі, створеної для електромобілів, з граничною ясністю відображає Nissan Intelligent Mobility - стратегію компанії, спрямовану на подальше вдосконалення автомобілів і досягнення кінцевої мети: звести до нуля як шкоду, що завдається навколишньому середовищу, так і ризик аварій.

Концепція «Nissan Intelligent Mobility» базується на трьох стовпах: «Інтелектуальна потужність», «Інтелектуальне водіння» і «Інтелектуальна інтеграція». Відповідно до цієї концепції, в моделі Ariya найпередовіші електромобільні технології поєднуються з бездоганним людино-машинним інтерфейсом в області комунікацій, завдяки чому водій отримає абсолютно нові відчуття, що підвищують задоволення від поїздок.

Дизайн: повністю змінений образ автомобіля

Зовнішній вигляд Ariya з граничною ясністю відображає стиль і технології Nissan, які доповнюють один одного, утворюючи єдність естетики і функціональності. Платформа автомобіля електрифікована на 100%, що знімає фундаментальні обмеження і дозволяє дизайнерам створювати нові підходи до оформлення існуючих компонентів.

Дизайн Ariya, який втілює принципи «Nissan Intelligent Mobility», підкреслює корінне переосмислення філософії дизайну автомобілів Nissan. Ця філософія заснована на тому, що в Nissan називають «Timeless Japanese Futurism» (Японський футуризм, не підвладний часу). Нова філософія характеризується  японською традицією: шлях простоти, сили і натхнення. Дизайнери опановують цю філософію за допомогою наступних ключових атрибутів: sleek (плавність, обтічність), sexy (сексуальність) і seamless (цілісність), які переконують в тому, що електромобіль може володіти видатними їздовими якостями. Такий підхід відкриває конструкторам нові перспективи творчості, а власникам дає можливість отримати нові позитивні відчуття.

Елегантний і свіжий вигляд передньої частини автомобіля асоціюється з японським терміном «iki», який характеризує Ariya як шикарний, надсучасний автомобіль. Це враження посилює так званий «щит» - імітація решітки радіатора, гідна ери електромобілів. Під гладкою поверхнею щит прикрашений традиційним тривимірним японським візерунком «kumiko». Призначення щита, поряд з естетичною привабливістю, - захист чутливих елементів системи ProPILOT і датчиків системи Intelligent Key (Інтелектуальний ключ).

З центру обтічного щита виступає емблема бренду Nissan, яка яскраво виблискує завдяки вбудованим в неї 20 світлодіодам. Новий логотип бренду Nissan свідчить про гаряче прагнення компанії до інновацій всупереч повсякденним підходам. Щоб висловити повагу до минулого компанії, в емблемі збережені основні елементи дизайну: символ сонця і смуга, а висування емблеми вперед символізує прагнення до майбутнього, насиченого мобільними сервісами та електрифікацією.

Нижня частина щита облямована смугами, які починають світитися одночасно з емблемою, як тільки автомобіль буде готовий до руху. Тонкі світлодіодні фари, складені з 20-міліметрових міні-прожекторів, об'єднані з покажчиками повороту, що відзначає повернення Nissan до V-образним елементів стилю, які символізують рух.

Завдяки низькому і гладкому даху при погляді збоку здається, що Ariya як би перерізає повітря. Спортивні 5-спицеві 19-дюймові колеса (в залежності від версії, доступні також 20-дюймові колеса) свідчать про динамічність і спортивний характер моделі.

Єдина безперервна горизонтальна лінія, що тягнеться по всьому боковому профілю від переднього бампера до заднього, символізує рух вперед, змушує відчути напружену і драматичну красу автомобіля при погляді на нього під будь-яким кутом.

Задня частина Ariya також вражає уяву. Вона характеризується сильно нахиленими задніми стійками, які плавно переходять в задні крила. Комбіновані задні ліхтарі виконані у вигляді єдиної довгої і вузької смуги, яка виглядає зовсім чорною, коли автомобіль знаходиться на стоянці, і яскраво-червоною, коли ліхтарі використовуються. Міць електромобіля Ariya підкреслюється бічними ділянками заднього ліхтаря, що йдуть до задніх колісних арках, а також високо розташованим заднім стоп-сигналом.

«Витончені пропорції екстер'єру Ariya показують, яку красу можна створити на базі електрифікованої на 100% платформи Nissan», - говорить головний дизайнер Джованні Арроба (Giovanni Arroba). - Дивно короткі звіси, агресивна лінія даху і широкі колеса надають автомобілю елегантність і відображають бездоганний баланс спортивності і розкоші».

Новостворена двоколірна схема забарвлення кузова «Akatsuki» (світанок) з мідними декоративними елементами нагадує про ранньому ранку, коли сонце сповіщає початок нового дня. Поєднання мідного відтінку з чорним дахом підкреслює обтічність форми кузова, а сам мідний колір, натякає на електропровідність, сповіщає настання нової ери електромобілів.

Поряд з забарвленням Akatsuki, для моделі Ariya пропонується шість двоколірних комбінацій, в яких чорний дах поєднується з чотирма варіантами забарвлення кузова.

Інтер'єр

Дизайн салону Ariya виходить з японського філософського терміна «ma», що позначає єдність простору і часу у Всесвіті, в якому існує людина. Салон спроектований найбільш ефективним і комфортабельним чином. Інтер'єр більше нагадує вітальню шикарного лайнера, ніж традиційний салон автомобіля. Переваги абсолютно нової платформи, створеної для електромобілів, дозволили розробникам моделі Ariya запропонувати її власникам найбільш просторий салон серед автомобілів даного класу.

Малогабаритні конструкції компонентів силового агрегату дозволили інженерам Nissan встановити систему клімат-контролю під капотом (на тому місці, де у традиційних моделей знаходиться двигун внутрішнього згоряння). Для салону залишилася вільною майже вся довжина автомобіля без перешкод, подібних центральному тунелі трансмісії. Крім того, оскільки акумуляторна батарея поміщена в основу шасі, підлогу вдалося зробити вільною і плоскою. На Ariya застосовуються сидіння «Zero Gravity» («з нульовою гравітацією»: навантаження, що діють на корпус людини, переносяться так само легко, як якщо б він був в невагомості). Сидіння встановлені так, щоб для ніг залишалося великий вільний простір і щоб максимально спростити спілкування між передніми і задніми пасажирами.

Малошумна трансмісія електромобіля і звукопоглинальні матеріали створюють виняткову тишу в салоні, тому всі, хто в ньому знаходяться, насолоджуються спокоєм, не відчувають стресу і відчувають себе так само комфортно, як в лаунже.

Перед водієм і переднім пасажиром знаходиться панель управління, виконана в мінімалістському стилі. Панель плавно пов'язана з іншими елементами салону аж до дверей. На ній немає клавіш і перемикачів, якими рясніють традиційні панелі управління. Основні органи управління клімат-контролем вбудовані в дерев'яну центральну консоль. Це ємнісні сенсорні перемикачі, які при управлінні створюють такі ж тактильні відчуття, як і звичайні механічні перемикачі, оскільки вібрують при дотику до них. Вони стають видимими тільки тоді, коли автомобіль «включений», надаючи панелі управління технологічний і одночасно шикарний вид.

Під центральною частиною панелі управління розташовані центральний бардачок і висувною лоток. Інноваційний висувною столик перетворює салон в мобільний офіс.

Регульована центральна консоль може бути зрушена в найбільш зручне для водія положення, яке запам'ятовується як частина персональних налаштувань для подальшого автоматичного відновлення. На консолі знаходиться новий перемикач режимів руху, на який легко лягає долоня водія, щоб він завжди сидів у положенні, зручному для управління автомобілем.

Для пасажирів, які займають задні місця, передбачено великий вільний простір над головами і в області ніг. Плоска підлога салону дозволяє їм при бажанні зайняти вільну позу, поклавши ногу на ногу. У зоні задніх пасажирів є ті ж, що і спереду, візуальні акценти і декоративні елементи, що створюють відчуття витонченості і комфортабельності. Тонкі передні сидіння розташовані так, що загороджують середні стійки і не перешкоджають панорамному огляду навколишнього пейзажу. Модель Ariya оснащена панорамним дахом, який підсилює відчуття відкритого простору.

«Інтер'єр Ariya - це життєвий простір, приємний для водія і пасажирів, які будуть насолоджуватися поїздками по знайомим і незвіданим маршрутами, - пояснює пан Арроба. - Усі матеріали оздоблення інтер'єру підібрані так, щоб перевершити позитивні емоції, характерні для інших престижних моделей, і в той же час створити враження, що застосовані технології і компоненти салону - це шлях в майбутнє ».

 
e-4ORCE: комфортабельний рух і безкомпромісне управління

В повнопривідній моделі Ariya з двома тяговими електродвигунами застосовується сама передова технологія управління повним приводом e-4ORCE.

У найменуванні «e-4ORCE» буква "e" позначає 100-відсоткову електрифікацію системи повного приводу. Фрагмент "4ORCE" (Force - сила) натякає на фізичну міць автомобіля, а цифрою «4» позначений привід на всі 4 колеса. Система e-4ORCE успадковує багаті історичні традиції Nissan зі створення позашляховиків і спортивних автомобілів, втілені, зокрема, в моделях Nissan GT-R (система поділу крутного моменту ATTESA E-TS) і Nissan Patrol (інтелектуальний повний привід).

Система e-4ORCE управляє вихідною потужністю і параметрами гальмування, щоб забезпечити стійкість і плавність руху. Ця система підвищує впевненість водія в русі по необхідій траєкторії практично на будь-яких дорогах. Для цього не потрібно міняти стиль водіння або виконувати будь-які спеціальні дії. Наприклад, при поворотах на засніжених ділянках дороги автомобіль впевнено рухається по заданій водієм траєкторії завдяки прецизионно точному управління електромоторами і гальмуванням. Впевненість у відмінній керованості на будь-яких поверхнях.

Інтелектуальна потужність: приголомшливі показники електромобіля в найрізноманітніших умовах

Електромобіль Nissan Ariya - зразок інтеграції сучасних технологій. Поряд з нульовими викидами шкідливих речовин в атмосферу, дана модель вийшла на новий рівень інтеграції експлуатаційних якостей, до яких відноситься висока потужність, зручність зарядки акумуляторної батареї і збільшений пробіг.

Модель Ariya, яка поставляється на європейський ринок в п'яти версіях (серед яких є як передньопривідні, так і повнопривідні), задовольняє потребам широкого ряду покупців.

Ariya 63 кВт.год: версія з двома ведучими колесами є ідеальним транспортним засобом для людей, що регулярно їздять з передмістя в місто і назад і прагнуть володіти якісним і стильним електромобілем наступного покоління.

Ariya 87 кВт.год: більш потужна версія з двома ведучими колесами, модернізованим силовим агрегатом і збільшеним пробігом до чергової зарядки батареї, здатна здійснювати більш тривалі поїздки.

Ariya e-4ORCE 63 кВт.год: повнопривідна версія з привабливим співвідношенням ціни і якості серед моделей даного сегмента ринку. Без компромісу в тому, що стосується дальності поїздок, дана версія пропонує відмінні характеристики і безліч інноваційних технологій. У їх числі два тягових електродвигуна і система управління e-4ORCE, що забезпечує оптимальний прогнозований розподіл потужності по всіх чотирьох колесах.

Ariya e-4ORCE 87 кВт.год: повнопривідна версія з системою управління e-4ORCE, що забезпечує автомобілю збільшений пробіг.

Ariya e-4ORCE 87 кВт.год Performance: версія вищого рівня з підвищеною вихідною потужністю, яка відрізняється багатим набором сучасних технологій, що дозволяють отримати чудові їздові характеристики.

Незалежно від типу приводу (з двома або чотирма ведучими колесами), потужність і їздові характеристики моделі Ariya порадують власників, особливо тих, хто щодня їздить на роботу і назад. А для більш тривалих поїздок корисною виявиться здатність Ariya буксирувати причіп масою до 1500 кг.

Плавний і потужний рух

Залишаючись вірними традиціям Nissan зі створення захоплюючих і збудливих почуття моделей, творці нової платформи Ariya оптимізували її для забезпечення виняткової керованості автомобіля. Тягова акумуляторна батарея розташована під середньою частиною кузова, щоб центр ваги розташовувався якомога нижче при практично однаковому розподілі мас по осях. Плоска форма батареї і поперечна балка, інтегрована з її корпусом, дозволили зробити підлогу плоскою, а також підвищити жорсткість несучої конструкції. Компоненти підвіски оптимізовані, щоб забезпечити стабільність управління, підвищити комфортабельність руху і придушити вібрації і шуми, що проникають в салон.

Компонування задньої підвіски багатоважеля і заднього електродвигуна (при його наявності) створює винятковий баланс між комфортабельністю, керованістю і іншими характеристиками автомобіля.

Завдяки трьом режимам руху: стандартному, спортивному та економічному (відзначимо, що для версій з системою e-4ORCE передбачений додатковий «зимовий» режим) водій може адаптувати свій автомобіль в залежності від настрою і навколишнього оточення. Гранично жорстка несуча конструкція моделі Ariya і надшвидкодіюча рульова система з зубчато-рейковим рульовим механізмом дозволяють виконувати різкі повороти, причому рівномірний розподіл мас (50:50) між передньою і задньою осями автомобіля, який досягнуто розміщенням батареї під підлогою в середині кузова, дозволяє Ariya рухатися передбачуваним чином при будь-яких поворотах. Відмінні аеродинамічні якості, пов'язані з обтіканням повітрям плоского днища, забезпечують стабільність руху, а малі радіуси повороту дозволяють цьому автомобілю ефективно їздити не тільки по магістралях, а й по вузьких вулицях, а також маневрувати на парковках.

Всі версії Ariya відрізняються вражаючим для свого сегмента максимальним пробігом на одній зарядці. Крім того, перевагою даної моделі є можливість швидкого відновлення заряду акумуляторної батареї за допомогою діючої в країнах Європи системи «Combined Charging System» (Комбінована зарядна система). Частково це пов'язано з функцією постійного термічного контролю стану батареї, яка оптимізує її робочу температуру шляхом рідинного охолодження.

Для версії Nissan Ariya 63 кВт.год використовується домашній зарядний пристрій потужністю 7,4 кВт, а версія з батареєю ємністю 87кВт.ч укомплектована трифазним зарядним пристроєм потужністю 22 кВт, також придатним для домашнього використання. Ariya також може витримати швидку зарядку від джерел потужністю до 130 кВт, щоб при тривалих поїздках не турбуватися про витрати часу на простої.

Інтелектуальне водіння: високі технології, спокійні поїздки

Новітні технології Nissan Ariya, включаючи вдосконалену версію системи допомоги водієві ProPILOT, гарантують високий рівень комфорту і впевненості для всіх, хто знаходиться в салоні автомобіля. Система ProPILOT, яка входить в базову комплектацію Nissan LEAF другого покоління, допомагає водієві утримувати автомобіль по центру дорожньої смуги, рухатися в режимі «stop-and-go», а також регулювати швидкість руху з урахуванням дистанції до  транспортних засобів, що рухаються попереду.

Нова версія системи ProPILOT з функцією «Navi-link» (зв'язок з навігаційною системою) пропонує розширені можливості в порівнянні з попередньою системою ProPILOT, що вперше з'явилася на моделі LEAF. Система враховує дані про дорожній рух і використовує сенсорні технології, що дозволяє спокійно рухатися по вибраній смузі магістралі. Завдяки зв'язку з навігаційною системою і використанню дорожніх карт система допомоги водієві ефективно регулює швидкість руху з урахуванням обмежень. Крім того, дана система регулює швидкість з урахуванням дорожньої ситуації по курсу руху, наприклад, плавно уповільнюючи автомобіль перед крутим поворотом. Рух стає ще приємнішим для водія і пасажирів.

Після завершення  поїздки функція ProPILOT Park знімає стрес, допомагаючи знайти вільне місце для паркування простір і встановлюючи в нього автомобіль. Парковка виконується за три простих кроки: рух вперед, назад і установка автомобіля паралельно дорозі (дана функція доступна не для всіх ринків).

На додаток до нових інноваційних технологій, що забезпечує плавне і спокійний рух, модель Nissan Ariya оснащена рядом функцій допомоги, якими із задоволенням користуються сотні тисячі водіїв по всьому світу. Наприклад, e-Pedal. Вперше ця функція з'явилася на електромобілі Nissan LEAF. Наприклад, щоб рушити з місця, прискорити або сповільнити рух, водій керує тільки педаллю акселератора. Коли водій піднімає ногу з «електропедалі» (e-Pedal), система ініціює режим роботи електродвигуна, при якому починається процес уповільнення автомобіля аж до його зупинки. Після повної зупинки автомобіля автоматично включаються гальмівні механізми, щоб утримувати його на місці. Якщо автомобіль залишається нерухомим протягом тривалого часу, включається електричний гальмо стоянки. Щоб забезпечити надійне і безпечне уповільнення автомобіля на слизьких поверхнях, одночасно з гальмуванням електродвигуном активується гальмівна система. На версіях Ariya, оснащених системою e-4ORCE, регенеративний крутний момент передається не тільки на передні, а й на задні колеса, що підвищує плавність і комфортабельність руху при гальмуванні до повної зупинки.

Модель Nissan Ariya також оснащена додатковою інноваційною «круговою» системою безпеки, яка носить назву «Nissan Safety Shield» ( «Щит безпеки Nissan», в яку входять системи Intelligent Around View Monitor, Intelligent Forward Collision Warning, Intelligent Emergency Braking, а також «Rear Automatic Emergency Brake »(Система екстреного гальмування при русі заднім ходом).

Інтелектуальна інтеграція: Nissan Ariya - сучасний автомобіль з максимальним потенціалом

У моделі Ariya втілена філософія Nissan: проектування автомобіля, який стане другом водія. Їх «спілкування» має бути інтуїтивним і захоплюючим. З цією метою автомобіль оснащений новітніми технологіями, в числі яких новий людино-машинний інтерфейс і технологія «Firmware Over The Air (FOTA)», яка забезпечує автоматичне оновлення даних навігаційної та інших систем. Інтелектуальний персональний помічник Nissan з розширеним мовним арсеналом має здатність «розуміти» голосові команди, що дозволяє водієві виконувати багато дій, не відриваючи погляду від дороги.

Наведемо приклади того, як Ariya забезпечує комфорт при виконанні водієм різних дій. Водій може із зручністю контролювати процес зарядки акумуляторної батареї, сидячи за обіднім столом і насолоджуючись ранковою кавою. Якщо задано час прибуття на місце призначення, то система «Intelligent Route Planner» (Інтелектуальний планувальник маршрутів) нагадає, що пора вирушати в дорогу. Під час руху система відстежує дорожні умови і пропонує альтернативний маршрут, щоб скоротити час поїздки. А за допомогою програми для смартфона «NissanConnect» водій ще до посадки в автомобіль зможе за своїм бажанням налаштувати параметри системи клімат-контролю.

Коли ви наближаєтеся до Nissan Ariya з інтелектуальним ключем («Intelligent Key») в кишені, двері автоматично розблокуються. Автоматично включаються передні і задні освітлювальні прилади. Емблема Nissan починає світитися, щоб показати водієві, що автомобіль упізнав його присутність. При відкриванні дверей повільно включається внутрішнє освітлення, щоб водій і пасажири змогли бачити весь простір салону. Сидіння, рульове колесо і зсувна консоль займають положення, визначені відповідно до профіля водія, який зберігається в пам'яті і прив'язаний до інтелектуального ключа. Система візуалізації та контролю «andon» (дослівно: паперовий ліхтарик) - це відображення традицій японського прикладного мистецтва. Вона є однією з ознак, за якими Nissan Ariya ідентифікується як перший японський електромобіль класу купе-кросовер. Після того як водій і пасажири займуть свої місця, а двері будуть закриті, внутрішнє освітлення поступово гасне, запрошуючи водія натиснути на кнопку «Start», яка буде пульсувати, нагадуючи водієві про необхідність узятися за рульове колесо.

В інтерфейс зв'язку водія з автомобілем входять два дисплея, розташовані на одному горизонтальному рівні: дисплей розміром 12,3 на панелі приладів і центральний дисплей такого ж розміру. Завдяки відображенню багатьох фрагментів інформації на одному рівні водій може швидко їх переглянути, не відриваючись від дороги. Орієнтація двох дисплеїв дозволяє легко отримати таку важливу інформацію про автомобіль, як стан батареї, пробіг і дані навігаційної системи. Інформація «прокручується» на екрані простим рухом пальця. Її можна переносити з одного дисплея на інший, щоб адаптувати «під себе» і розташувати найбільш важливі дані безпосередньо за рульовим колесом.

Гордістю моделі Ariya є проекційний кольоровий дисплей - один з найбільших в світі (для автомобілів даного сегменту). На нього виводиться та ж інформація, що і на дисплей панелі приладів. Але оскільки ця інформація відображена на вітровому склі в полі видимості водія, йому не потрібно відволікатися від стеження за дорожньою ситуацією.

Сказавши "Здрастуй, Nissan" або "Ей, Nissan!", водій і пасажири можуть потім усно запросити у авто потрібну інформацію, керувати маршрутом, дізнаватися про цікаві місця. Можна керувати такими функціями, як вибір списку відтворення музики, регулювання температури в салоні і т.д. Все це водій робить без зусиль і не відволікаючись від водіння. Система розпізнавання команд моделі Nissan Ariya заснована на «розумінні» природної мови, тобто простих речень розмовної мови. Вбудована комунікаційна система (4G) забезпечує доступ до «хмарних» даними, щоб краще розуміти конкретні запити.

«Інтелектуальний персональний помічник Nissan - це приклад «omotenashi»- японська традиція шанобливо ставитися до покупців, - говорить пан Фукуда. - Він надасть вам неоціненну допомогу як на дорозі, так і поза нею. Ariya підтримує ваш стиль життя і вдома, і в дорозі».

Ariya - перша модель Nissan з технологією «Firmware Over The Air», яка в даному випадку носить назву «Remote Software Upgrade» (Дистанційний апгрейд програм). Дана технологія автоматично оновлює різне програмне забезпечення систем автомобіля: програм, керуючих настройками мультимедійної системи, електричних та електронних систем, шасі, клімат-контролю і енергетичної установки. Для цього більше не потрібно приїжджати в сервісний центр. В результаті періодичного оновлення програмного забезпечення в реальному часі Ariya завжди залишається на висоті. Завдяки двом масивам пам'яті апгрейд може виконуватися навіть під час руху автомобіля. Оновлення завантажуються і зберігаються в окремому банку даних. Коли система підтвердить, що завантаження завершене, автомобіль перемикається на банк пам'яті з оновленою інформацією. Апгрейд виконується швидко і легко, і нові можливості стають доступними непомітно для вас.

Майбутнє електромобілів настає сьогодні

Купе-кросовер Nissan Ariya відкриває нову еру електромобілів, надаючи небувалу потужність і плавність руху завдяки системі «Nissan Intelligent Mobility» з її новітніми технологіями, які відносяться до водія з повагою і допомагають здійснити його наміри. Дизайн, натхненний філософським принципом «Timeless Japanese Futurism» (Японський футуризм, не підвладний часу), обіцяє водієві та пасажирам особисті враження, які перевершать всі їхні очікування.

«Ми приступаємо до нової чолі в діяльності компанії Nissan, і вона починається з моделі Ariya, - пояснює пан Гупта. - Створюючи Ariya, ми прагнули посилити «розважальний» аспект електромобіля, одночасно забезпечивши високий рівень комфорту і спокою. Це не просто великий кросовер з електроприводом, а й в цілому великий автомобіль, який помчить нас в майбутнє».

У найближчі місяці з'явиться інформація про доступність Ariya на європейських ринках і цінах цього автомобіля.