Ariya повинна стати кращим кросовером в історії Nissan з аеродинамікиЗавдяки десятилітньому досвіду впровадження інновацій при створенні електромобілів і кросоверів, Ariya повинна стати кращим кросовером Nissan з аеродинаміки з моменту заснування цього сегмента в 2007 році. Цільовий коефіцієнт аеродинамічного опору (Cd) становитиме всього 0,297 *.Передова аеродинаміка, від точно окреслених ліній корпусу до спеціальним чином розташованих повітропроводів, разом з передовим електричним силовим агрегатом покликані збільшити запас ходу Ariya. Офіційно про це буде оголошено після закінчення процедури сертифікації, запланованої на найближчі місяці.

«Після офіційної сертифікації Nissan Ariya, яка повинна пройти до кінця року, ми очікуємо, що запас ходу збільшиться в порівнянні з заявленими в 2020 році в ході світової прем'єри 500 км. Це дозволить поліпшити ефективність водіння і додасть водіям більше впевненості в тому, що вони зможуть їхати довше на одному заряді акумулятора », - сказав Марко Фіораванті (Marco Fioravanti), віцепрезидент з продуктового планування Nissan в Європі.

Кожен вигин Ariya був детально скоректований з мікроскопічною точністю командою інженерів Європейського технічного центру Nissan в Великобританії. Пласке днище Ariya забезпечує стабільне і передбачуване водіння, в той час як передня частина автомобіля і обтічні лінії кузова зменшують опір повітря. Команда дизайнерів з Японії і Великобританії розробила такий кузов, який допомагає розсікати повітря, що забезпечує високу ефективність пересування.

«З ростом популярності електромобілів аеродинамічні випробування набувають все більшої важливості. Аеродинаміка електромобілів безпосередньо пов'язана з тим, наскільки ефективно автомобіль рухається - менший опір і найкраща стабільність дозволяють водіям долати великі відстані без необхідності здійснювати підзарядку », - сказав Сарвар Ахмед (Sarwar Ahmed), інженер з аеродинаміки і аероакустики Європейського технічного центру Nissan.

Модель Ariya, розроблена з урахуванням вивчення вимог покупців, є втіленням інноваційних розробок компанії Nissan в області випуску електромобілів. Вдосконалений електричний кросовер-купе, що пропонує своїм клієнтам новий рівень запасу ходу, готовий до експлуатації водіями майбутнього і знаменує собою початок нової ери випуску електромобілів Nissan.

Хелен Перрі (Helen Perry), керівник підрозділу електричних легкових автомобілів та інфраструктури Nissan в Європі, зазначила: «Nissan Ariya - це результат дійсно глобальних зусиль. Всі разом ми працювали над тим, щоб надати Ariya нові креативні аеродинамічні характеристики, що в поєднанні з видатними технічними даними, технологіями підключення і революційним дизайном, безсумнівно, дозволить електромобілю виправдати очікування наших клієнтів ».

* Поточний прогноз, очікується остаточне внутрішнє тестування та огляд.

Про Nissan Motor Co., Ltd

Nissan є виробником із найширшим представництвом у Європі серед іноземних автомобільних компаній. Більш ніж 16 000 співробітників зайняті в локальному проектуванні, дослідженнях та розвитку, виробництві, логістиці, продажах та маркетингу. В 2019 році заводи Nissan у Великобританії, Іспанії та Росії випустили більше ніж 465 000 транспортних засобів, включно із кросоверами, відзначеними нагородами, комерційними автомобілями та електромобілями Nissan LEAF. Nissan, який прагне досягнути нульових викидів та нульових ДТП зі смертельними наслідками, є лідером галузі з концепцією Intelligent Mobility. Поворот на 360 градусів у підході до концепції мобільності майбутнього, розробленої спеціально для створення продуктів і технологій Nissan, закріпить важливі рішення компанії щодо принципів роботи, безпеки керування автомобілями та методів їхньої інтеграції в суспільство.