Офіційний дилер Nissan на Закарпатті (03131)3-80-20

Nissan створив тестовий електромобіль з двома електромоторами і технологією управління повним привод

Характеристики електромобілів значно покращаться за рахунок технологій, які з'являться вже на наступному поколінні електромобілів NissanКомпанія Nissan представила свій тестовий двомоторний електромобіль з системою управління повним приводом, спеціально розробленим для випробувань технологій, які будуть застосовуватися на електромобілях нового покоління.

В основі тестового автомобіля лежить електромобіль Nissan LEAF e +, на який замість одного встановили відразу два електромотора, кожен з яких надає руху свою вісь (передню і задню), а також унікальну систему контролю шасі, розроблену Nissan. В результаті вийшов повнопривідний електромобіль, система управління яким піднімає динамічні характеристики електромобілів Nissan на новий рівень.

«Скоро Nissan представить електромобіль наступного покоління, який стане справжнім проривом», - каже Такао Асамі (Takao Asami), старший віце-президент з досліджень і передового інжинірингу Nissan. - Нова технологія управління повним приводом, що розробляється в даний час, об'єднує технології електричного приводу Nissan і технології управління повним приводом з нашої фірмовою системою контролю шасі, що дасть імпульс до поліпшення прискорення, проходження поворотів і гальмування, щоб вивести ці показники на рівень новітніх спортивних автомобілів ».

Ця EV-технологія є ключовим компонентом Nissan Intelligent Mobility - бачення брендом того, що служить рушійною силою автомобілів, як вони керуються і як інтегруються в життя суспільства.