ПРО КОМПАНІЮ


Наш автоцентр

З січня 2008 року компанія «Прем'єра Авто» є першим і єдиним офіційним дилером Nissan в Закарпатській області, який представляє жителям Мукачева та області японський бренд Nissan.

20 червня 2014 року був відкритий новий дилерський центр за адресою м. Мукачево, вул. Автомобілістів, 28, який включає в себе 3S-концепт ( «Sales», «Service», «Spareparts» з англ. «Продаж», «Сервіс», «Запчастини»), де розмістився демонстраційний зал, сервісна зона і склад запасних частин. Тепер всі, хто віддає перевагу японському якості і багаторічних традицій автомобілебудування країни Висхідного Сонця, можуть отримувати доступ до новітніх технологій в сфері продажів автомобілів, технічного обслуговування, кредитування та страхування.

У демонстраційному залі площею 215 кв.м. одночасно експонуються п'ять автомобілів Nissan з актуального модельного ряду, серед яких Ви можете вибрати те авто, яке ідеально підходить саме Вам. А визначитися з вибором допоможуть привітні кваліфіковані продавці-консультанти, які з радістю нададуть інформацію по усіма додатковими питаннями.

Станція технічного обслуговування нового дилерського центру площею 1000 кв.м. включає в себе 9 робочих постів і оснащена повним спектром фірмового діагностичного устаткування і спеціального інструменту для якісного обслуговування, діагностики та виконання ремонтних робіт будь-якої складності. На території СТО, яка становить 1500 кв.м., також знаходиться склад оригінальних запасних частин і аксесуарів, який дозволить своєчасно проводити всі види ремонтних робіт.

Дилерський центр продуманий до дрібниць у всьому, і в першу чергу це стосується комфорту відвідувачів. Для клієнтів, які очікують оформлення, видачі автомобіля або закінчення сервісних робіт, передбачені кафе, затишна зона відпочинку і дитяча зона.

Головна мета, якої ми керуємося - це максимальне задоволення запитів наших клієнтів, перетворення покупки автомобіля в незабутнє і яскрава подія, а його післяпродажне обслуговування - в приємні візити до тих, хто по-справжньому подбає про Ваш автомобіль.

Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!