NISSAN X-TRAIL — АВТОМОБІЛЬ З ПОВНИМ ПРИВОДОМ, СТВОРЕНИЙ ДЛЯ ПОДОРОЖЕЙ

Насолоджуйтесь часом, проведеним з близькими, завдяки цьому великому, впевненому автомобілю з повним приводом, в якому є все, що потрібно для успіху: потужний дизайн, солідна функціональність, сучасні технології, комфорт і гнучкі можливості для активного проведення часу.

ПРЕМІАЛЬНИЙ ДИЗАЙН NISSAN X-TRAIL

Елементи дизайну зі сталі і хрому, нові передні фари і нові литі диски дозволяють Nissan X-TRAIL залишатися суперником, з яким не можна не рахуватися. Здивуйте свою сім'ю. Поєднуючи в собі можливості автомобіля для бездоріжжя і першокласний стильний дизайн, цей автомобіль з повним приводом вміє звернути на себе увагу.

Покращений зовнішній вигляд:

  • дизайн X-Trail став ще більш яскравим і стильним
  • оновлена V-подібна решітка радіатора
  • нові стильні 19-дюймові литі диски з алюмінієвого сплаву (доступні як аксесуар)
  • хромовані пороги забезпечують виразний профіль
  • дзеркала, що автоматично складаються, підкреслюються хромованими накладками (як аксесуар)

УДОСКОНАЛЕНІ АЕРОДИНАМІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ

Аеродинамічні панелі навколо стійок і низький аеродинамічний днище кузова забезпечують більш тиху їзду і вражаючу економічність.

АКТИВНІ ЖАЛЮЗІ РЕШІТКИ РАДІАТОРА

З Nissan X-TRAIL поняття «аеродинаміка» виходить на новий рівень: активні жалюзі решітки радіатора автоматично регулюються під час їзди. При нормальній температурі двигуна жалюзі закриті, що зменшує надходження повітря в відсік двигуна. Це знижує аеродинамічний опір і покращує витрата палива.

ПАНОРАМНИЙ ЛЮК З ЕЛЕКТРОПРИВОДОМ

Розділіть захоплення з усіма: панорамний люк з електроприводом відкривається прямо над сидіннями заднього ряду, дозволяючи всім пасажирам автомобіля насолодитися красою зоряного неба.

Інноваційні технології динамічного водіння і інтелектуальна система приводу 4х4 роблять новий Nissan X-TRAIL надзвичайно чутливим автомобілем, який адаптується до будь-яких умов.