Офіційний дилер Nissan на Закарпатті (03131)3-80-20


Огляд моделі NISSAN Navara

Nissan Navara – сила та стиль

Компанія Nissan презентує абсолютно новий пікап Nissan Navara - результат 80-річного досвіду роботи з "суворими" робочими автомобілями

Пікап Nissan Navara - виняткові функціональність і стиль


Кращий пікап в своєму класі з точки зору потужності і вантажопідйомності. Революційна платформа автомобіля - елегантна і практична одночасно. Технологічний повний привід з першої в своєму класі багатоважільною задньою підвіскою доставить Вас куди завгодно. Nissan Navara дає Вам величезні можливості, які треба використовувати щодня.

Nissan Navara: пікап з кращою в класі буксировочною масою

Функція буксирування є невід'ємною частиною робочого характеру Nissan Navara, починаючи з повністю закритою рами і силових компонентів (таких як привід і система охолодження). Велика потужність і низький крутний момент всіх повнопривідних комплектацій дозволяють буксирувати до 3500 кг.

buksirovka

БУКСИРУВАННЯ ДО 3500 КГ

perevozka-gruzov

ПЕРЕВЕЗЕННЯ ВАНТАЖІВ ДО 968 КГ

garantia

ГАРАНТІЯ 3 РОКИ/ 100 000 КМ

Каркас захищений революційною системою з'єднання. Важкі ковані алюмінієві кріплення забезпечують виняткову гнучкість і надійне поєднання елементів.

Ваш багаж буде надійно закріплений завдяки революційній системі напрямних і фіксаторів. Надійні алюмінієві фіксатори легко ковзають уздовж напрямних, забезпечуючи неперевершену гнучкість і ефективність при фіксації вантажів.

navara-s-gruzom