НОВИНИ

Як використовувати відпрацьовані батареї електромобілів. Рішення від Nissan

22.02.2019

Nissan Energy і OPUS Campers спільно розробили «інтелектуальний» концепт-кар - автомобіль-кемпер. Він використовує акумуляторні батареї від електромобілів Nissan, щоб забезпечувати туристам автономне постачання енергією протягом тижня - для поїздок «далеко від електромереж».

Читати далі   >

Nissan Micra для Європи: нові двигуни

04.02.2019

Nissan Micra для європейського ринку отримала оновлену техніку: замість 900-кубового турбодвигуна авто оснащуватиметься трициліндровим агрегатом об'ємом 1,0 л з технологією плазмового напилення на стінках циліндрів (як у Nissan GT-R).

Читати далі   >

Nissan NV300 Concept-van - мобільна майстерня столяра із автономним живленням Nissan Energy ROAM

24.01.2019

Мобільна майстерня столяра і червонодеревника в XXI столітті може виглядати як вен NV300, обшитий всередині дерев'яними панелями і забезпечений безліччю скриньок і шафок для інструментів і матеріалів, що має дерев'яні мотиви в у зовнішності.

Читати далі   >

Nissan на CES-2019

10.01.2019

Компанія Nissan в рамках виставки CES-2019 розповіла про передову систему I2V (Invisible-to-Visible), яка може стати частиною інтелектуальної транспортної інфраструктури майбутнього.

Читати далі   >

Nissan випустить спеціальну серію GT-R

21.12.2018

З 20 грудня Nissan почав приймати замовлення на Nissan GT-R спеціальної серії, створеної на честь співпраці компанії з Наомі Осака - переможницею чемпіонату з тенісу US Open 2018.

Читати далі   >

ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ НА ОБСЛУГОВУВАННЯ NISSAN

15.11.2018

Програма лояльності на обслуговування Nissan розроблена для власників та користувачів автомобілів Nissan. Основна мета програми — допомогти Вам скористатися усіма перевагами володіння та користування автомобілем Nissan.

Читати далі   >

Nissan пропонує вигідно підготувати автомобіль до зими

19.10.2018

З початку жовтня в усіх офіційних дилерських центрах Nissan в Україні клієнтам пропонується з вигодою підготувати автомобіль до зимового сезону.

Читати далі   >

Суперкар Nissan GT-R50 від Italdesign виставлений в креативному просторі Nissan Crossing в Японії

17.10.2018

Починаючи з цього тижня, в креативному просторі Nissan Crossing в токійському районі Гіндза можна побачити Nissan GT-R50 від Italdesign - суперкар Nissan GT-R «без компромісів». Автомобіль буде демонструватися протягом обмеженого часу.

Читати далі   >

Через рік після старту продажів новий Nissan LEAF знову став бестселером

04.10.2018

Через рік після появи на європейському ринку, новий Nissan LEAF лідирує серед моделей, які вибирають покупці, що бажають перейти на електромобілі (EV). 26 000 LEAF вже доставлені власникам і вийшли на дороги Європи.
Nissan LEAF, відзначений різними нагородами, очолює рейтинг продажів EV в Європі за кожен з восьми перших місяців 2018 року. На континенті кожні 10 хвилин продається один такий електромобіль.

Читати далі   >

ПІДГОТУЙТЕ АВТО ДО ЗИМИ

02.10.2018

Спеціальна пропозиція - підготуйте авто до зими!

Читати далі   >