Поставки Nissan GT-R50 від Italdesign почнуться в кінці 2020 року

Перша модель Nissan GT-R50 від Italdesign, призначена для покупців, буде представлена ​​на Женевському автосалоні* в березні; пізніше, в кінці 2020 року, розпочнуться поставки автомобілів з обмеженої серії.Перед цим шанувальники зможуть побачити прототип в різних місцях Японії, в тому числі - на Фестивалі NISMO 2019 найближчої неділі. Серійна версія Nissan GT-R50 користувалася великим попитом у покупців: вже оформлено значну кількість депозитів, і клієнти по всьому світу знаходяться в процесі вибору персональних специфікацій для своїх машин. Це зробить автомобіль ще більш привабливим для колекціонерів.

Крім того, як і раніше можна оформити замовлення на обмежену кількість інших моделей. В Японії GT-R50 від Italdesign можна буде придбати через SCI Co. Ltd. - дочірню компанію VT Holdings, яка призначена офіційним імпортером і дистриб'ютором цих ексклюзивних автомобілів в країні.

«Нашим покупцям сподобалося персоналізована пропозиція від компанії Italdesign, що має давні традиції в сфері ультра-рідкісних, «авторських»автомобілів з поліпшеними характеристиками, - сказав Боб Лайшлі (Bob Laishley), директор глобальних спортивних автомобільних програм Nissan. - Досвід з GT-R50 виявився просто неймовірним, і я можу особисто запевнити вас, що кожен автомобіль, безумовно, буде унікальним шедевром ».

За умови сертифікації і омологації на всіх відповідних ринках покупці можуть розраховувати, що сядуть за кермо своїх персоналізованих Nissan GT-R50 від Italdesign в кінці 2020 року - наприкінці 2021 року. Кожен GT-R50 від Italdesign буде оснащений 3,8-літровим двигуном V6 з двома турбонагнітачами.

Зібраний вручну двигун з регулюваннями від NISMO розвиває максимальну потужність 720 к.с. Nissan у співпраці з компанією Italdesign з Турина створив цей автомобіль на базі останнього Nissan GT-R NISMO на честь 50-річного ювілею GT-R і Italdesign (датуються, відповідно, 2019 і 2018 роками). Автомобіль-прототип, який дебютував в червні 2018 року, буде показаний 8 грудня цього року на Фестивалі NISMO на автодромі Fuji Speedway.

Згодом модель буде демонструватися в інноваційному центрі Nissan Crossing в районі Гінза в Токіо (в грудні 2019 г.) і на Токійському автосалоні (в січні 2020 г.). Якщо вас цікавить GT-R50 від Italdesign, ви можете відвідати веб-сайт www.GT-R50.nissan або звернутися безпосередньо в Italdesign за адресою email: aporta.gtr50@italdesign.com. * Автомобіль буде демонструватися на стенді Italdesign на Женевському автосалоні 2020 р