На заводах Nissan, розташованих по всьому світу, будуть впроваджені нові технології

Компанія Nissan оголосила про значні інвестиції в передові технології та обладнання для оснащення своїх заводів, розташованих по всьому світу.Ці інновації дозволять створювати нові покоління електромобілів і інтелектуальних автомобілів, які є втіленням бачення Nissan Intelligent Mobility, роблячи одночасно з цим виробничі операції більш гнучкими, ефективними і екологічними. Після початкового вкладення приблизно 33 млрд. Ієн в завод Точиги, Японія, і завершення робіт в 2020 р ці технології будуть поширені на інші заводи Nissan.

Заснована в 1933 році компанія Nissan вивела стандарти масового виробництва автомобілів на найвищий рівень. За цей період експерти виробництва takumi оптимізували ряд складних процесів, що вимагають надзвичайного майстерності виконання.

Останні інвестиції відображають необхідне переосмислення традиційних підходів, що використовуються в автомобілебудуванні, і вирішують структурні і технічні проблеми виробництва, які забезпечать перехід цієї галузі в нову еру електрифікації та інтелектуальних систем.

«Ми стоїмо на порозі неймовірної еволюції можливостей наших автомобілів, - сказав Хідеюкі Сакамото (Hideyuki Sakamoto), виконавчий віце-президент компанії Nissan, відповідальний за виробництво і управління виробничими поставками. - Наше завдання полягає в тому, щоб втілити цю еволюцію в реальність, переглянувши основи того, як ми виробляємо автомобілі. Це також означає, що нашим експертам з виробництва доведеться переключитися з методів, які вони вже довели до досконалості, на нові, поки невідомі методи».