LEGO Group створює легендарний Nissan GT-R NISMO з конструктора

З дня появи колекції LEGO® wheels в 1962 році автомобілі займають центральне місце в тисячах наборів LEGO, а також серцях, розумах та іграх мільйонів дітей по всьому світу.LEGO Group і Nissan представляють модель, яка віддає почесті одному з найлегендарніших японських суперкарів: Nissan GT-R NISMO. Вперше в історії LEGO і японська автомобілебудівна компанія діють як партнери.

В глобальній штаб-квартирі Nissan в Йокогамі генеральний директор LEGO Group Нільс Крістіансен і виконавчий віце-президент Nissan Асака Хошино продемонстрували цю модель публіці.

Нільс Крістіансен зазначив: «Ми пропонуємо не тільки захоплюючу і веселу гру і моделювання - ми також сподіваємося надихнути дітей, щоб вони вивчали техніку і дізнавалися більше про те, як створюються різні речі в реальному житті. Десятиліттями інженери покращували дизайн і характеристики цього автомобіля, і діти теж зможуть побудувати, розібрати і знову зібрати його. Така гра стимулює і розвиває важливі навички, такі як творчий підхід, посидючість, вміння вирішувати проблеми і критичне мислення. Наша місія - заохочувати дітей до того, щоб вони стали творцями майбутнього ».

«Як Nissan GT-R, так і бренд LEGO знають і люблять шанувальники різного віку і у всіх країнах. Ми пишаємося тим, що Nissan першим з японських автомобілебудівників став партнером LEGO Group. Для багатьох покупців Nissan їх пристрасна любов до автомобілів йде корінням в дитинство, коли вони збирали моделі LEGO. Завдяки цьому партнерству кожна людина зможе стати «Такумі» (takumi) - фахівцем найвищої кваліфікації, які створюють реальний GT-R. Крім того, в цьому році GT-R виповнюється 50 років, і кращий спосіб відсвяткувати ювілей - поділитися цим автомобілем з фанатами Nissan і LEGO зі всієї Землі! », - сказав Асака Хошино.