НОВИНИ

Вас запрошує Horizon: «захоплююча подорож у світ дизайну Nissan Ariya»

23.10.2020Nissan висловлює свою подяку творцям інноваційного електричного купе-кроссовера Nissan Ariya у вигляді електронного журналу Horizon («Горизонт»), який розкриває історію дизайну цього унікального автомобіля.

Читати далі   >

Uber співпрацюватиме з Renault і Nissan, щоб «електрифікувати» поїздки по Європі

16.10.2020Діючи в рамках Альянсу, Renault і Nissan підписали з Uber Меморандум про взаєморозуміння (MOU), націлений на «електрифікацію» поїздок по Європі для своїх покупців.

Читати далі   >

Nissan створює новий бізнес підрозділ AMIEO для прискорення трансформації бізнесу.

15.10.2020

Компанія Nissan оголосила про реорганізацію своїх глобальних бізнес підрозділів для прискорення реалізації глобального плану трансформації Nissan NEXT.

Читати далі   >

Nissan робить прорив у виробництві композитних деталей.

25.09.2020Завдяки розробці компанією Nissan нового виробничого процесу матеріал, який використовується у виробництві літаків, ракет і спорткарів, може знайти більш широке застосування для серійних автомобілів.

Читати далі   >

Новий електромобіль Nissan: стильний купе-кросовер, укомплектований новітніми технологіями

24.07.2020Компанія Nissan представляє всьому світу свій новий автомобіль Nissan Ariya, який відкриває нову главу в розвитку електромобілів бренду. Світова прем'єра електромобіля пройшла в форматі віртуальної події, трансляція якої велася з Nissan Pavilion в Йокогамі. В майбутньому це місце буде доступно для відвідувачів.

Читати далі   >

СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ

13.07.2020СПЕЦІАЛЬНА ПРОПОЗИЦІЯ НА NISSAN QASHQAI

Читати далі   >

Nissan вперше представляє в Європі LEAF NISMO RC

21.01.2020

Компетенція Nissan як світового лідера в області електромобілів і досвід, отриманий за багато років участі в гонках вищого рангу, злилися воєдино в Nissan LEAF NISMO RC - вражаючому прикладі симбіозу потужності, інновацій та захоплення електромобільних технологій Nissan.

Читати далі   >

Nissan представив новий тип звукоізоляції для авто

14.01.2020Компанія Nissan представила на виставці CES 2020 новий тип звукоізоляційного матеріалу. У нього дуже низька маса, але характеристики такі ж, як у традиційних гумових листів.

Читати далі   >

Nissan представив на CES концепт-кар Ariya

13.01.2020Електромобіль-кросовер, екологічно чистий фургон з морозивом і "автоматичний м'яч" для гольфу дозволили відвідувачам виставки заглянути в майбутнє і побачити нові технології мобільності

Читати далі   >