CИЛА ПІКАПУ В КОЖНІЙ ДЕТАЛІ

МОЖЛИВОСТІ NISSAN NAVARA

ГОТОВИЙ ДО БУДЬ-ЯКИХ ВИКЛИКІВ

Відкрийте для себе результат 80-річного досвіду в виробництві пікапів. На відпочинку чи за роботою, Ви зможете оцінити виняткову буксирувальну потужность та велику вантажепідйомність пікапа. Інтелектуальний повний привід, який доставить Вас майже куди завгодно, і надійне шасі з багатоважільною задньою підвіскою. З NAVARA Ви будете готові до будь-якого виклику.

NAVARA: ПІКАП З ПОТУЖНОЮ БУКСИРУВАЛЬНОЮ СПРОМОЖНІСТЮ

МАКСИМАЛЬНЕ БУКСИРУВАННЯ 

3500 КГ

Система буксирування була розроблена спеціально для NAVARA: міцний каркас, потужна гальмівна система, спеціальна система охолодження. Завдяки своїй потужності та значному крутному моменту, NAVARA демонструє вражаючі показники буксирування.

ПІДНІМАЙТЕСЬ ТА ПРОКЛАДАЙТЕ ВАШ ВЛАСНИЙ ШЛЯХ

Куди б Ви не вирішили вирушити, Nissan NAVARA допоможе потрапити туди за будь-яких умов. Пікап готовий до найскладніших завдань та місць.

ПІКАП, ЯКИЙ ПІДКОРЮЄ ДОРОГИ ТА КАМ'ЯНИСТИЙ РЕЛЬЄФ

Бездоріжжя, польові умови та дороги міста — Nissan NAVARA готовий прийняти виклик. Три режими руху: 4WD High — для легкого бездоріжжя, 4WD Low — для серйозного позашляхового руху по піску, снігу чи бруду, 2WD - для руху по асфальту. Завдяки таким системам, як система допомоги під час старту вгору (Hill Start Assist) і система допомоги під час спуску (Hill Descent Control), пікап готовий до тяжких викликів.

Nissan Navara detail shot of the five link rear suspension

П'ЯТИВАЖЕЛЬНА ЗАДНЯ ПІДВІСКА

NAVARA з кабіною Double Cab — це перший 1-тонний європейський пікап з п'ятиважельною задньою підвіскою, яка є  більш сучасною, ніж традиційні пружини, що значно поліпшує комфорт їзди, навантаження та керування

ШАСІ NAVARA: СИЛА, ЯКІЙ МОЖНА ДОВІРЯТИ

Nissan NAVARA 4x4 має рамну конструкцію. Вона виготовлена з міцної сталі для підвищення жорсткості.

КУТ В'ЇЗДУ: 31°

МАКС. ГЛИБИНА БРОДУ: 600 ММ

КУТ З'ЇЗДУ: 27°

МІНІМАЛЬНИЙ КЛІРЕНС: 223 MM

Nissan Navara packshot of the box around the chassis

РАМНА КОНСТРУКЦІЯ

Виготовлена з міцної сталі, рама Nissan NAVARA забезпечує більшу структурну жорсткість і кращий опір скручуванню.

84 РОКІВ ПОТУЖНОСТІ

Сильний, спритний і стильний, Nissan NAVARA є найновішим в лінійці пікапів Nissan (перший був створений в 1935 році). Сьогодні ми пишаємося спільною історією з більш ніж 14 мільйонами користувачів у 180 країнах. Поки на горизонті є пригода — Nissan буде продовжувати рух вперед.

Nissan pick up heritage image 1