Завантажити каталог аксесуарів Nissan Juke

 Nissan Juke: нові опції для покупців

  • Зовнішній вигляд автомобіля доповнений оновленими елементами: решіткою радіатора, блоками фар, протитуманними вогнями і колісними дисками
  • Відзначена нагородами аудіосистема BOSE Personal, раніше представлена на Micra, тепер доступна для Juke
  • Нові варіанти персоналізації інтер’єру Energy Orange і Power Blue розширюють можливість вибору для покупців
  • Яскраві нові кольори кузова – синій (Vivid Blue) і бронзовий (Chestnut Bronze)

Nissan Juke - модель, з якої почалася історія компактних кросоверів. Вона представлена в п'яти версіях виконання це: Visia Base, Visia, Acenta, N-Connecta та Tekna. 

Зміни, що торкнулися передньої частини автомобіля, надають Nissan Juke сучасний, свіжий вигляд. Оновлені, зокрема, радіаторна решітка з V-подібним елементом (пофарбована в темний хром), затемнення отримали блоки передніх фар і покажчики повороту на бічних дзеркалах заднього виду. Світлодіодні протитуманні фари тепер входять в базове устаткування всіх версій виконання.

Nissan Juke обладнаний клімат-контролем, бічними дзеркалами заднього виду з електрорегулюванням, передніми і задніми електросклопідйомники, аудіосистемою з CD-плеєром і AUX-роз'ємом, а також світлодіодними денними ходовими вогнями (у базовій комплектації). В автомобілі доступні: система динамічного контролю (NDCS), передні протитуманні фари, круїз-контроль з функцією обмеження швидкості, тоновані стекла, USB-роз'єм і інтерфейс Bluetooth.

Престижнішого зовнішнього вигляду автомобіля досягнуто завдяки таким новим елементам, як затемнені всередині передні фари, затемнені покажчики повороту на зовнішніх дзеркалах, хромована решітка темного кольору та передні протитуманні фари зі світлодіодними лампами. З Nissan JUKE ви отримаєте максимум задоволення від водіння

У Nissan JUKE 2018 року є все для максимально комфортного водіння — аудіосистема BOSE® Personal® з об’ємним звучанням, інтелектуальні технології та неперевершені можливості персоналізації. Екстер’єр та інтер’єр удосконалено за допомогою нових стильних комбінацій кольорів і комплектів персоналізації, які допомагають створити максимально індивідуальний стиль.

Привабливість нового Nissan Juke для меломанів підвищує аудіосистема BOSE Personal, відзначена нагородами в області автозвуку. За допомогою процесора цифрової обробки сигналів BOSE і шести високоякісних динаміків вона забезпечує панорамне звучання з кутом охоплення 360 °.

До особливостей аудіосистеми відносяться два сучасних динаміка BOSE UltraNearfield ™, вбудованих в підголівник водійського сидіння. Це рішення є унікальним для Nissan.

Салон Juke також оновлений. Зокрема, на вибір пропонуються два нових кольори для персоналізації інтер’єру – помаранчевий (Energy Orange) і синій (Power Blue). Це рішення додало свіжіший вигляд центральній консолі, вентиляційним решіткам, дверним вставкам і оббивці сидінь. Крім того, покупці, як і раніше можуть вибрати декоративні елементи блискучого чорного кольору. Деталі, що додають інтер’єру індивідуальність, входять в базове оснащення версій QE + Perso і LE Perso.

Рульове колесо в оновленій моделі обтягнуте шкірою підвищеної якості, а приладова панель полегшує зчитування інформації завдяки новому дисплею.