Технології Nissan X-Trail

ПРОСТИЙ І ЗРУЧНИЙ доступ до багажника ЗА ДОПОМОГОЮ ДАТЧИКА РУХУ «HANDS FREE»

У вас зайняті руки? Не турбуйтесь! Якщо чіп-ключ системи безключового доступу знаходиться у вас в кишені, просто махніть ногою під центральною частиною бампера і через пару секунд дверцята багажника відкриється.

ІДЕАЛЬНИЙ КЛІМАТ

Наявність незалежних зон клімат-контролю в правій і лівій частинах салону дозволяють водію та пасажирам налаштовувати індивідуальний мікроклімат.

Тильна сторона консолі, розташованої між передніми сидіннями, має вбудовані стандартні повітроводи, завдяки яким навіть пасажири 2-го ряду сидінь зможуть насолоджуватися комфортним кліматом всередині салону.

Для розкішної і комфортної їзди досить лише натиснути кнопку на обробленому шкірою кермі з підігрівом вашого Nissan X-TRAIL.

 


АУДІОСИСТЕМА BOSE

Незабутнє задоволення від прослуховування як на передніх, так і на задніх сидіннях, вісім висококласних динаміків, які розподіляють глибокий і чіткий звук по всьому салону кросовера.

МОНІТОР ADVANCED DRIVE-ASSIST

Відчуйте себе більш впевнено і зосереджено, адже вся необхідна для водіння інформація тепер зосереджена прямо по центру - на 5-дюймовому кольоровому дисплеї.

NISSANCONNECT - НА ЗВ'ЯЗКУ З СВІТОМ

Завдяки новій системі NissanConnect з навігацією і мобільними додатками для прослуховування музики і доступу до соціальних мереж Nissan X-TRAIL стане кращим другом вашого смартфона.

КОНЦЕПЦІЯ NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

Ця концепція являє собою новий погляд на силові агрегати автомобіля, способи водіння і інтеграцію машин з життям споживачів. Вона зближує нас, допомагаючи крокувати в ногу з навколишнім світом і відчувати себе за кермом упевнено і енергійно день у день.

Інтелектуальні системи Nissan для водіння працюють з вами рука об руку, постійно піклуючись про вас і тих, хто вас оточує. Інтелектуальні технології NISSAN для водіння відрізняються високою чутливістю, тому в будь-який момент готові допомогти запобігти неприємностям.

НТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ

Якщо на шляху є будь-які перешкоди, система попередить вас і при необхідності знизить швидкість.

ПАРКОВКА ЗАДНІМ ХОДОМ

Вам не доведеться крутити головою: покладайтеся на камеру заднього виду, коли їдете заднім ходом.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ЗМІНУ ПОЛОСИ РУХУ

Система попереджає вас, якщо ви починаєте з'їжджати зі смуги руху без включення покажчиків повороту.

Система автоматичного перемикання дальнього світла на ближнє

Система управляє фарами, перемикаючи дальнє світло на ближнє при виявленні зустрічних автомобілів, а потім перемикаючи його назад.

Радари для аналізу ситуацій

Інтелектуальні системи Nissan використовують нову технологію радарів, завдяки якій вони постійно стежать за всіма подіями, що відбуваються навколо вас, і допомагають впоратися з непередбаченими ситуаціями.

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ДОРОЖНІХ ЗНАКІВ

Ви завжди будете в курсі останніх обмежень швидкості завдяки системі автоматичного розпізнавання дорожніх знаків по ходу руху

CИСТЕМА МОНІТОРИНГУ «СЛІПИХ ЗОН»

Система попередить вас при виявленні транспортних засобів в «мертвій зоні» позаду вашого автомобіля.

Виявлення рухомих ОБ'ЄКТІВ

При використанні системи кругового огляду автомобіль попередить вас, якщо виявить поблизу якої-небудь об'єкт, що рухається, наприклад, візок або маленьку дитину.

СИСТЕМА ПОПЕРЕДЖЕННЯ ПРО ПЕРЕХРЕСНИЙ РУХ ПОЗАДУ

Система попередить вас про перехресний рух автомобілів позаду, коли ви рухаєтеся заднім ходом.

СИСТЕМА кругового огляду - ЗАБУДЬТЕ про утому від паркування

Система кругового огляду, оснащена чотирма камерами, забезпечує огляд автомобіля з повним приводом і оточуючих ділянок з усіх чотирьох сторін, а розділений екран дає можливість збільшити зображення спереду, ззаду і з боку тротуару.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КОНТРОЛЮ ТРАЄКТОРІЇ РУХУ

Зберігайте спокій в поворотах. Ця система регулює тиск в гальмівній системі для кожного колеса окремо, щоб підтримувати оптимальну траєкторію в поворотах.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНЕ УПРАВЛІННЯ ПЛАВНІСТЮ ХОДУ

Не бійтеся вибоїстої дороги! Система включає плавне гальмування для запобігання неприємних струсів кузова при наїзді на нерівності дороги і забезпечує комфортну плавну їзду для всієї родини.

Інтелектуальна система гальмування двигуном

Відчуйте поворот. У некрутих поворотах дана система керує варіатором так, як ви керували б механічною коробкою передач, знижуючи передачу перед поворотом і підвищуючи її при виході з повороту.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПРИВОДУ 4х4

Максимальне зчеплення шин як на бездоріжжі, так і на дорозі. За допомогою комп'ютера і датчиків інтелектуальна система вимірює прослизання коліс і моментально перерозподіляє крутний момент, передаючи до 50% на задню вісь.


ОВА СИСТЕМА УТРИМАННЯ АВТОМОБІЛЯ

Система утримує транспортний засіб в нерухомому стані, при цьому водієві не потрібно тримати ногу на педалі гальма або застосовувати ручне гальмо.