NISSAN INTELLIGENT MOBILITY


Інтелектуальні системи безпеки та допомоги водієві в Nissan Qashqai

Інтелектуальні системи Nissan змінять ваш звичний образ взаємодії з кросовером Nissan QASHQAI і ви відчуєте підтримку, яка додасть вам впевненості під час поїздки. Інтелектуальні технології Nissan працюють заради вашого комфорту і безпеки. Спостерігаючи за вашим авто і навколишніми об'єктами, вони допомагають передбачити непередбачені ситуації.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА система допомоги при паркуванні

Передайте управління при парковці в обмеженому просторі новому кросоверу Nissan QASHQAI.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ЕКСТРЕНОГО ГАЛЬМУВАННЯ

Якщо на шляху є будь-які перешкоди, система попередить вас і при необхідності знизить швидкість.

СИСТЕМА КОНТРОЛЯ РЯДНОСТІ РУХУ

Не спати! Система попередить вас, якщо ви почнете з'їжджати зі смуги без включення покажчиків повороту.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ ФАРИ З ДАТЧИКОМ СВІТЛА І СИСТЕМОЮ АДАПТИВНОГО ПЕРЕДНЬОГО ОСВІТЛЕННЯ

Елегантні фари в новому кросовері Nissan QASHQAI по-справжньому інтелектуально висвітлюють вам шлях, не тільки визначаючи настання темряви, а й підсвічуючи дорогу при поворотах завдяки використанню системи адаптивного переднього освітлення.

ИНТЕЛЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ

Система кругового огляду використовує 4 відеокамери, щоб створити панорамний вид навколо вашого Nissan Qashqai, завдяки чому рух назад і парковка виконуються за дві секунди. Зазнавши систему один раз, ви больш ене захочете водити автомобіль без неї. З інтелектуальними системами Nissan для водіння ви відчуваєте ще більше впевненості і контролю, що приносять задоволення - виходити на дорогу стає радісніше з кожним днем.

Вид спереду і круговий огляд Вид ззаду і круговий огляд Вид спереду або ззаду і з боків

 

нтелектуальні системи Nissan для водіння використовують нову технологію радарів, завдяки якій вони постійно стежать за всіма подіями, що відбуваються навколо вас, і допомагають впоратися з непередбаченими ситуаціями.

Завдяки інтелектуальним технологіям Nissan ви будете відчувати впевненість в потрібний момент. Динамічні технології в новий кросовер Nissan QASHQAI, які працюють у фоновому режимі, забезпечуючи вам додатковий контроль, перетворюють водіння в задоволення - це швидкі, непомітні, але надійні помічники.

Система моніторинга «сліпих зон»

Система попередить вас при виявленні транспортних засобів в «мертвій зоні» позаду вашого автомобіля.

Виявлення рухомих об'єктів

При використанні системи кругового огляду, вона попередить вас, якщо виявить поблизу якої-небудь об'єкт, що рухається, наприклад, візок або маленьку дитину.

Система попередження про перехресний рух ззаду

Система попередить вас про поперечний рух автомобілів ззаду, коли ви рухаєтеся заднім ходом.


Інтелектуальна система контролю траєкторії руху

Поворотне рішення. Ця система регулює тиск в гальмівній системі для кожного колеса окремо, щоб підтримувати оптимальну траєкторію на поворотах.

Інтелектуальне управління плавністю ходу

Рухайтеся плавно по купинах. Система включає плавне гальмування для запобігання тряски на нерівній дорозі і забезпечує комфортну плавну їзду.

Інтелектуальна система гальмування двигуном

Відчуйте поворот. Система управляє автоматичною коробкою передач так, ніби ви самі виконуєте звичайний маневр на злегка невеликому повороті. Вона переходить на низьку передачу для плавного входу в маневр, потім повертається на більш високу при виході з нього.

Нова система утримання автомобіля

Система утримує транспортний засіб в нерухомому стані, при цьому водієві не потрібно тримати ногу на педалі гальма або застосовувати ручне гальмо.

Сучасні технології Nissan Qashqai

NissanConnect

Користуючись системою NissanConnect, ваш кросовер Nissan QASHQAI відкриє всі можливості зв'язку зі смартфоном. Нова, більш інтуїтивна графіка, схожа на додаток, вона дозволяє підключитися до музики, до стрічки новин в «Фейсбуці», читати пости в «Твіттері» і підказки TripAdvisor і так далі. NissanConnect це:

карти і навігація
Bluetooth для розмов по телефону за допомогою бездротового гучного зв'язку
USB для швидкої зарядки і прослуховування музики з зовнішніх носіїв

АУДІОСИСТЕМА ПРЕМІУМ-КЛАСУ BOSE

Насолоджуйтеся звуком аудіосистеми Bose преміум-класу, яка дарує незабутнє задоволення від прослуховування як на передніх сидіннях, так і на задніх. Сім динаміків заповнюють салон нового Nissan QASHQAI звуком особливої глибини і чистоти.

Монітор Advanced Drive Assist

Відчуйте себе більш впевнено і зосереджено, адже вся необхідна для водіння інформація тепер зосереджена прямо по центру - на 5-дюймовому кольоровому дисплеї.
Покрокова навігація тепер прямо перед очима. Тепер добиратися до місця призначення простіше і битро завдяки простим підказкам системи, які відображаються посередині на приладовій панелі.